Склад відповідального зберігання не потребує інвестицій (ні в будівництво, ні в обладнання); не потребує постійного контролю за роботою; не потребує присутності на складі робітників компанії клієнта.

Дуже багато організацій в процесі своєї діяльності пов’язані з транспортною логістикою та складським господарством, оскільки товар необхідно переміщувати, зберігати, охороняти тощо. Все це в комплексі може створювати великі проблеми, особливо для компанії, що сама не займається логістикою. Проблема виникає як на етапі прийняття рішення про придбання складу (купівля, будування, оренда), так і протягом усього процесу організації та підтримання на складі відповідного робочого процесу.

Відповідальне зберігання – сучасна логістична послуга, що спрямована на вирішення цих проблем.

Складська логістика підходить всім без винятку компаніям, як тим, що давно працюють, так і тим, які тільки почали свою діяльність, та оптимізує їх бізнес-процеси.
Ця послуга дає можливість зняти з плечей керівництва складське питання та займатися виключно бізнесом, не потопаючи у великій кількості дрібних проблем, які завжди супроводжують будь-яке складське господарство.

Фірмі не потрібно буде обирати, вкладати кошти в розвиток виробництва або складу, який вже перетворився на вузьку горловину та гальмує всю роботу.

Незважаючи на те, що ця логістична послуга у нашій компанії застосовується більшою частиною для зберігання вантажів, які у подальшому ми перевеземо до іншого міста для збуту замовнику, цією послугою можуть скористатись приватні особи для індивідуального зберігання речей. Це можуть бути предмети меблів (столи, шафи, стільці та інше), офісна оргтехніка та документи, зимовий та літній одяг, спортивний інвентар, дитячі речі. Але є речі, які ми не приймаємо на зберігання. Це живі істоти, тварини, будь-які рослини, зброя (а також її деталі та боєприпаси), предмети підвищеної небезпеки (що мають небезпечні властивості), предмети, що складаються або містять небезпечні речовини (вибухонебезпечні, вогненебезпечні, радіоактивні або токсичні речовини або гази), речі, які виділяють пари або сильні запахи, товари, що швидко псуються (продукти харчування).

Додаткові послуги відповідального зберігання

Навантажувально-розвантажувальні роботи

Сортування та комплектування замовлень

Упаковування вантажу для зберігання та перевезення

Адресне забирання та доставляння товару

Розміщення робочого місця для вашого співробітника

Стікерування вантажів

Основні відмінності відповідального зберігання від оренди полягають у наступному:

Оплата за корисну площу

При оренді приміщення Ви сплачуєте за всю площу орендованого приміщення, не залежно від відсотку її використання, в той час як при відповідальному зберігання ви сплачуєте за зберігання вантажу за фактом його зберігання. Наприклад, якщо у Вас на складі нічого не лежить, то Ви нічого не сплачуєте, але завжди знаєте, що у Вас є склад, на який Ви завжди можете розраховувати..

Ваше місце відповідає потребам

Орендоване приміщення фізично обмежено стінами, підлогою та стелею, тому якщо ваші об’єми перевищать об’єм складського приміщення, то вам буде потрібно нове або додаткове приміщення. При відповідальному зберіганні, як правило, є можливість без проблем розширюватись.

Техніка та обладнання

Окрім оренди, приміщення потребує обладнання, купівлі навантажувальної техніки, ремонту: все це при відповідальному зберігання не потрібне.

Додаткові послуги

В процесі роботи зі складом може виникати потреба у певних додаткових послугах (наприклад, застречування палет), які склад відповідального зберігання легко обробить, а свій власний склад може не вирішити взагалі, або це буде невиправдано довго та дорого.

Все це – вагомі доводи на користь того, щоб передати свої товарні потоки на керування такій професійній компанії як «Укрмедпостач» та заощадити при цьому на оренді та утриманні власного складу, штаті спеціалістів та лінійному персоналі..

І НА ЗАВЕРШЕННЯ ...

Хотілося б додати, що склади відповідального зберігання, при всіх очевидних плюсах, не всемогутні, не всеосяжні та не безкоштовні. Абсолютно універсальних складів поки надто мало та їх абсолютна універсальність вченими ще не доведена. Але склади відповідального зберігання постійно доводять, що невирішуваних проблем все ж таки немає.