Основний ресурс підприємства – це кадри, які у нас є найкращими.

ДП «Укрмедпостач» МОЗ України має достатній кадровий висококваліфікований потенціал з багаторічним досвідом роботи, який здатний виконувати відповідальні завдання у визначені терміни та справитись з високим навантаженням у відповідності до потреб, які диктує сучасний ринок у сфері охорони здоров’я.

Команда якою ми пишаємось!
Наша команда!

Керівництво

photo_2021-04-29_16-35-01

Заступник директора з загальних питань

Гергель Оксана Іванівна

ZAm

Заступник директора із адміністративно-господарських
питань

Беліцька Лідія Миколаївна

Yuristconsult

Головний юрисконсульт

Дудник Світлана Миколаївна

Сектор кадрової роботи

Kadri

Завідувач Сектору

Левченко Ольга Олександрівна

Priymalnya

Діловод

Думанська Марина Дмитрівна

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Головний бухгалтер

Заступник головного бухгалтера

Муха Надія Анатоліївна

Провідний бухгалтер

Пузан Алла Василівна

Бухгалтер І категорії

Хотимиченко Леся Олександрівна

Бухгалтер І категорії

Клименко Віра Іванівна

Бухгалтер І категорії

Олійник Ганна Петрівна

Фінансово-економічний сектор

zinchenko

Завідувач сектору

Зінченко Ольга Іванівна

malinovska

Провідний економіст

Маліновська Надія Іванівна

Відділ супроводження державних цільових програм
та логістичного забезпечення

Начальник відділу

Косяченко Олексій Олександрович

Заступник начальника відділу

Колесник Олеся Петрівна

Фахівець з логістики

Коновалюк Світлана Володимирівна

Економіст зі збуту

Мазурець Марина Анатоліївна

Експедитор 

Іваніцкій Ілля Андрійович

Відділ управління якістю лікарських засобів
та медичних виробів

Nikolaeva

Начальник відділу

Ніколаєва Ольга Миколаївна

Lashchevska

Фармацевт 

Лащевська Валентина Юріївна

Yacu

Старший провізор

Яцущак Марина Ігорівна

shafray

Провізор

Шафрай Ольга Василівна

Аптечний склад №1

nagorniy

Завідувач аптечного складу

Нагорний Андрій Леонідович

photo_2022-06-01_11-02-06

Заступник завідувача аптечного складу

Татаренко Денис Васильович

Nikitina

Старший провізор

Нікітіна Вікторія Олександрівна

photo_2021-04-30_10-26-29

Старший комірник 

Гарбар Сергій Степанович

yakov

Комірник

Яковенко Костянтин Олександрович

Klochko

Комплектувальник товарів 

Клочко Микола Петрович

photo_2021-09-14_15-23-35

Комплектувальник товарів 

Скитиба Максим В’ячеславович

alexeeva

Комплектувальник товарів

Алєксєєва Валентина Миколаївна

Відділ матеріально-технічного забезпечення
та господарського обслуговування

Начальник відділу 

Бобрик Сергій Іванович

Водій автотранспортних засобів 

Бережний Микола Григорович

Водій автотранспортних засобів 

Лисенко Сергій Олексійович

Водій автотранспортних засобів 

Лисенко Олександр Васильович

Водій автотранспортних засобів 

Ковальчук Олег Григорович

Водій автотранспортних засобів 

Багінський Ярослав Андрійович

Двірник

Гора Валерій Володимирович

Прибиральник виробничих приміщень

Василенко Тамара Володимирівна

Прибиральник службових приміщень

Можарчук Катерина Андріївна

ПРО НАС

Державне підприємство для постачання медичних установ «Укрмедпостач» Міністерства охорони здоров’я України (скорочена назва ДП «Укрмедпостач» МОЗ України) засноване на державній власності та належить до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України.
Підприємство є правонаступником Республіканського підприємства по постачанню медичних установ «Укрмедпостач», створеного згідно наказу МОЗ України від 04.01.1990 №3 «О реорганизации системы снабжения учреждений здравоохранения республики немедицинскими товарами», зареєстрованого рішенням виконкому Харківської районної Ради народних депутатів м. Києва №5859 від 14.10.1991.
Метою діяльності підприємства є провадження господарської комерційної діяльності для досягнення економічних і соціальних результатів з метою отримання прибутку шляхом надання послуг із забезпечення закладів охорони здоров’я та інших підприємств й організацій, незалежно від форм власності, обладнанням, інвентарем (непродовольчі товари), продовольчими товарами, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, медичною технікою, автотранспортом тощо.
Більше 20-ти років основною функцією ДП «Укрмедпостач» МОЗ України є забезпечення виконання Міністерством охорони здоров’я України бюджетних програм пов’язаних з закупівлею лікарських засобів та виробів медичного призначення.
Обсяги послуг, які ДП «Укрмедпостач» МОЗ України надає Міністерству охорони здоров’я України, коливаються в залежності від переліку програм, які доручаються ДП «Укрмедпостач» МОЗ України до виконання і обсягів бюджетного фінансування цих програм.
Крім того, за рахунок раціонального використання наявних складських приміщень, підприємство надає послуги для підприємств та організації, незалежно від форм власності із відповідального зберігання товарів, та комплекс супровідних послуг таких як: розвантажувально-навантажувальні роботи, сортування та пакування товарів.

0
ДВОПОВЕРХОВИЙ КОРПУС
0
ОДНОПОВЕРХОВИЙ КОРПУС (АНГАР)
0
БОКСИ І ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ОХОРОНИ

ПРАЦЮЄМО З 1990 РОКУ

Державне підприємство для постачання медичних установ «Укрмедпостач» МОЗ України (далі – ДП «Укрмедпостач» МОЗ України) створено у 1990 році, як база матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров′я обладнанням, інвентарем, лікарськими засобами, медичною технікою, автотранспортом, тощо.

МЕТА ПІДПРИЄМСТВА

Метою діяльності підприємства є провадження господарської комерційної діяльності для досягнення економічних і соціальних результатів з метою отримання прибутку шляхом надання послуг із забезпечення закладів охорони здоров′я та інших підприємств і організацій, незалежно від форм власності, обладнанням, інвентарем (непродовольчими товарами), продовольчими товарами, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, медичною технікою, автотранспортом тощо, а також забезпечення суспільних потреб в продукції, роботах та послугах.

Складський комплекс ДП «Укрмедпостач» МОЗ України, введений в експлуатацію у 1990 році, та на даний час має загальну площу 4688,9 м2.

У тому числі:
3978,6 м2 – двоповерховий корпус;
540 м2 – одноповерховий корпус (ангар);
170,3 м2 – бокси і приміщення для охорони.

НАШЕ ОБЛАДНАННЯ

Складський комплекс обладнаний вантажним ліфтом, при наданні послуг використовуються власні електронавантажувачі, засоби малої механізації, холодильні камерами.

ЦІКАВЕ ПРО НАС

На виконання “Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами”, затверджених спільним наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів, на території комплексу збудовано Аптечний склад № 1 загальною площею приміщень 561,5 м2, обладнаний на сучасному рівні.

На виконання вимог «Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами» для забезпечення належного зберігання лікарських засобів, на Аптечному складі проведено валідаційні дослідження з підтримання необхідних параметрів температури та вологості, а також затверджені стандартні операційні процедури, які на них ґрунтуються.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ ПІДПРИЄМСТВА

Протягом усієї діяльності Підприємство нарощувало свою матеріально-технічну базу, удосконалювало свій досвід, розвивалося у напрямку фармацевтичної логістики, завдяки залученню Підприємства Міністерством охорони здоров’я України до виконання державних цільових програм і комплексних заходів з охорони здоров’я Підприємство укріпило свою позицію на ринку галузі охорони здоров’я, внаслідок чого зростали фінансові показники підприємства, а разом з ними – рейтинг Підприємства серед державних підприємств України.

ДП «Укрмедпостач» МОЗ України неодноразово відзначалося національним бізнес- рейтингом України на основі даних про стан активів, результатів економічної діяльності,  офіційних даних Державної статистки України:

У 2009 році:

– ДП «Укрмедпостач» МОЗ України посіло 2 місце в Україні серед підприємств державної форми власності за критеріями: «Обсяг реалізованої продукції», «Продуктивність праці», «Чистий прибуток», «Заробітна плата» за основним видом діяльності КВЕД 51.1 – «Транспортне оброблення вантажів: складське господарство» та отримало національний сертифікат «Державне підприємство року»;

Оргкомітетом проекту МОЗ України «Флагмани сучасної медицини»  був складений рейтинг «Кращі представники галузі», до складу якого увійшло ДП «Укрмедпостач» МОЗ України. Підприємство  отримало відзнаку та диплом в номінації  – «За вагомий внесок у розвиток іміджу охорони здоров’я України».

У 2010 році:

– ДП «Укрмедпостач» МОЗ України посіло 7 місце в Україні Національного бізнес-рейтингу за критерієм «Чистий прибуток» за основним видом діяльності КВЕД 51.46.0- «Оптова торгівля фармацевтичними товарами» та отримало національний сертифікат «Лідер галузі 2010»;

– Підприємство отримало відзнаку  «Підприємство року» за досягнення переваги над конкурентами та здобуття переможного 7-го місця серед 350 000 підприємств за видом діяльності КВЕД 63.12.0 «Складське господарство»;

У 2011 році:

– Підприємство отримало відзнаку «Підприємство року» за досягнення переваги над конкурентами та здобуття переможного 4-го місця серед 350 000 підприємств за видом діяльності КВЕД 63.12.0 «Складське господарство»;